مرکز فروش انواع کنسرو
خانه / کنسرو نخود سبز / کنسرو نخود سبز بهروز | فروش کنسرو نخود فرنگی و هویج

کنسرو نخود سبز بهروز | فروش کنسرو نخود فرنگی و هویج

 بیشترین مصرف نخود های سبز نگهداری آن به صورت کنسرو شده است تا بتوان در هر موقع از آن استفاده نمود چون در همه فصلی وجود ندارد کنسروها به ویژه کنسرو نخود فرنگی در هر فصلی قابل استفاده هستند و مثلا در زمستان که فصل خرید این محصول نیست می توان از کنسرو آن تهیه و استفاده نمود این محصول در بین خانم های آشپز خریدار زیاد دارد چون غذایی آماده شده است و در تهیه غذاهای آماده مانند سالاد استفاده می شود و خانم هایی که به علت شغل وقت تهیه غذا یا وقت خریدن نخود فرنگی و پاک کردن و شستن و فریزر کردن نخود سبز و کنسرو کردن نخود سبز در منزل را ندارند بهترین گزینه برای آنها خرید کنسرو این محصول است که بسیار با کیفیت سالم و بهداشتی در اختیار انها قرار می گیرد این کنسرو نخود فرنگی کار آشپز خانه را راحت کرده و با صرفه نیز می باشد.

کنسرو نخود فرنگی و هویج به صورت نیم پز بوده و آماده سرو در انواع غذا ها می باشد. این محصول که از بهترین محصولات کنسروی محسوب می شود در کنار سایر مواد غذایی کنسرو شده در فروشگاه های متعدد به فروش رسیده و به منظور رفاه حال مشتریان در اختیار آن ها قرار می گیرد.

در میان انواع متنوعی از غذا های کنسرو شده که به منظور رفاه حال مشتری تهیه و تولید شده اند، می توان به کنسرو نخود سبز بهروز و هویج اشاره کرد که توسط تولید کننده های بسیاری در داخل کشور به مرحله عرضه می رسد.

کاربرد کنسرو نخود فرنگی و هویج بسیار متنوع می باشد و در اکثر غذا ها قابل استفاده است. پیشنهاد می شود که طعم بی نظیر این محصول را در کنار غذا هایتان از دست ندهید. چرا که باعث می شود:

  • هم غذای شما خوش رنگ و لعاب شود.
  • و هم از طعمی بسیار خوب برخوردار گردد.
  • و در نتیجه موجب جلب رضایتتان شود.

کنسرو نخود سبز بهروز | فروش کنسرو نخود فرنگی و هویج

استفاده از کنسرو نخود سبز بهروز

استفاده از کنسرو نخود سبز بهروزطرز استفاده از کنسرو نخود سبز بهروز در انواع غذاها مختلف است و در بیشتر پیش غذاها و وعده های اصلی غذا استفاده می شود این کنسرو ها پخته شده و آماده مصرف است از جمله در خوراک نخود سبز٬ سالاد نخود سبز٬ سالاد الویه٬ پلو نخود سبز٬ پراتای نخود سبز٬ سوبزی نخد سبز٬ نخود برشته٬ سوپ٬ پودر نخود فرنگی٬ دیپ نخود سبز٬ سالاد ماکارونی با نخود٬ خورش نخود سبز٬ شوید پلو با نخد فرنگی٬ استانبولی٬ ماکارانی٬ کنارمرغ٬ سوفله مرغ و غیره است استفاده از نخود فرنگی در غذاها بسته به سلیقه شخص است و کسانی که نخد فرنگی دوست دارند می توانند در هر غذایی استفاده کنند.

طرز پخت نخود فرنگی برای تهیه کنسرو ابتدا نخودها را پوست کنده با استفاده از دستگاه ها بدون دخالت دست تمیز کرده و بعد از شست شو داخل آب و نمک در دستگاه می جوشند و داخل قوطی ریخته و درب آنها پلمپ می شوند و در کارتن ها بسته بندی می شوند این کنسروها در وزن های مختلف بسته بندی می شوند.

لیست قیمت کنسرو نخود سبز در بازار

لیست قیمت کنسرو نخود سبز در بازارقیمت کنسرو نخود سبز در بازار بر اساس برند ها و قیمت و کیفیت مواد اولیه متفاوت است هر چه نخود آن با کیفیت درشت و درجه یک باشد مثلا زرد نباشد تازه و ترد باشد قیمت کنسرو ان نیز بیشتر می باشد وزن کنسرو ها نیز متفاوت است و قیمت ها بر اساس وزن کنسرو هم تعیین می شوند.قیمت کنسرو نخود فرنگی را شرکت تولیدی تعیین می کند و هر برندی قیمت متفاوت دارند.قیمت کنسرو نخود فرنگی دلپذیر مناسب و باصرفه و دارای محصولی با کیفیت است.قیمت نخود فرنگی نیز در کنسرو آن تاثیر دارد و هر سال این قیمت متفاوت است و هر چه قیمت نخود گرانتر باشد قیمت کنسرو آن نیز گران خواهد بود قیمت عمده و بدون واسطه ی این محصول ارزانتر و با صرفه می باشد.

برای اطلاع دقیق تر و به روزتر از قیمت کنسرو نخود سبز می توان به سایت های اینترنتی مراجعه نمود.

فروش عمده کنسرو نخود در ایران

فروش عمده کنسرو نخود در ایرانفروشندگان عمده کنسرو نخود در ایران می تواند خود شرکت تولیدی باشد و عمده محصول خود را به فروشگاه ها عرضه کند می تواند فروشگاه های عمده فروش باشند که نوعی واسطه هستند و کنسرو را عمده از تولید کننده خریداری و عمده به فروشندگان عرضه می کنند و هم می تواند نمایندگان تولید کننده و یا شرکت های پخش کننده باشند.  راه دیگر برای فروش عمده کنسرو نخود در ایران از طریق سایت های اینترنتی میسر شده است که به دلیل مزایای فراوانی از جمله مناسب بودن قیمت، مطمئن بودن، کیفیت مرغوب محصول، قدرت انتخاب بیشتر که موجب افزایش توان خرید مشتریان می گردد.                                                                 

مصرف کننده کنسرو نخود سبز بعد از خرید آن قبل از مصرف باید آن را در آب بجوشاند جوشاندن کنسرو نخود فرنگی در آب اطمینان خاطر را به استفاده از آن به مصرف کننده می دهد.                 

هنگام خرید کنسرو نخود فرنگی باید به تاریخ تولید و انقضای ان توجه نموده و از کنسروهای تاریخ گذشته مصرف ننمود.                    خریداران این کنسروها رستوران ها٬ اشپزخانه های تهیه غذا٬ در اشپزخانه های مدارس شبانه روزی ٬ اشپزخانه بیمارستان ها٬ هتل ها٬ و سازمان ها و کارخانجات هستند که بیشتر عمده و به قیمت مناسب تر خرید می کنند و خانم های خانه دار نیز هستند که به صورت جرئی خرید می کنند. که در هر دو صورت می توانند به صورت غیرحضوری و اینترنتی در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت محصول انتخابی خود را تهیه نمایند.

بهترین برند های تولید کننده کنسرو نخود در کشور

بهترین برند های تولید کننده کنسرو نخود در کشوربرندهای معتبری در ایران هستند که نخود فرنگی را در کیفیت بالا تحت نظارت سازمان غذا و وزارت بهداشت و با استفاده از تجهیزات به روز و تکنولوژی بالا در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند از جمله نمونه هایی از آن ذکر موارد زیر است .                                         برند بهروز٬ دلپذیر٬ ممتاز٬ محسن٬ چاشنی٬ تبرک٬ فامیلا٬ سیکارو٬ شاهسوند٬ زشک٬ یک و یک٬ شایان٬ آدلی٬ قدس خراسان٬ بدر٬ گلها٬ شاداب٬ رعنا٬ شهدین٬ دایان٬ خرم٬ آروم آدا٬ نیوتن٬ خوشاب٬ بیست٬ چیکا٬ ساناز٬ پاچو٬ کامچین٬ هانی هستند.

نخود فرنگی در ایران در شهرهای زیادی از نقاط کشور کاشت می شود که برداشت آن از اردیبهشت ماه آغاز می شود و یکی از سبزیهای کنسرو شده مهم در جهان ودر ایران است کشت نخود فرنگی در استان زنجان به ویژه شهرستان طارم بیشترین تولید نخود فرنگی را دارد نخود فرنگی ۳  نوع از زمینه های مختلف جهان تولید می شود.                   

  •  نخود فرنگی که دانه ی چروکی شکلی دارند.       
  •  نخود فرنگی که دانه های صافی دارند.                 
  •  نخود فرنگی که دانه و پوست آن هر دو قابل استفاده می باشد.                                                     

نخود فرنگی بعد از برداشت از مزارع کشاورزی بیشترین سهم آن در کارخانه جات تولید کنسرو عرضه می شود و تبدیل به نخود فرنگی می شود .

فواید استفاده از کنسرو نخود سبز

فواید استفاده از کنسرو نخود سبزکنسرو نخود سبز مانند نخود سبز تازه آن فوائد زیادی برای مصرف کننده به همراه دارد از جمله به کنترل وزن و پیشگیری از بیماری قلبی تنظیم قند خون و فوائد آن در بارداری و یک منبع تغذیه ای است و حاوی امینو اسید های ضروری ٬ سیلستئین و لیسین هستند نخود سبز شامل بسیاری از مواد مغذی مثل ویتامین A و B نشاسته٬ چربی٬ پرتئین٬ است و به درمان بیماری کمک می کند این غذای کم چرب شیرین مزه برای متابولیسم پروتئین ها و چربی و کربوهیدرات موثر است منبع بسیار مهمی از ویتامین های K منگنز فیبر رژیمی ویتامین B مس فسفر و اسید فولیک می باشد و منبع عالی از ویتامین B6 نیاسین ویتامین B21 مولیبدن٬ روی٬ پروتئین٬ منیزیم٬ آهن٬ پتاسیم٬ کلسیم٬ کلوئین٬ می باشند نخود فرنگی کم چرب و کم کالری است و در رژیم گیاهخواران وجود دارد و فیبر بالایی نیز دارد و برای پوکی استخوان٬ سرطان معده٬ و سیستم ایمنی مفید می باشد پیشگیری از بیماری قلبی و برای مقابله با پیری و تنظیم قند خون ٬ سیستم قلبی عروقی٬ و بهبود هضم و دستگاه گوارش مفید است موثر در بینایی و درمان بیماری پوستی٬ سلامتی روان٬ و در بارداری است.                                                          

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سفیدگر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09163155938
تلگرام: MDSEF@
واتس اپ: 09163155938
پست الکترونیکی: mdsefidgar@gmail.com