مرکز فروش انواع کنسرو
خانه / کنسرو ذرت / کنسرو ذرت شیرین بهروز | قیمت کنسرو ذرت ۳ کیلویی

کنسرو ذرت شیرین بهروز | قیمت کنسرو ذرت ۳ کیلویی

 کنسرو ذرت شیرین که  به عنوان یک مکمل در برخی از غذاها نظیر كتلت ذرت با پيازچه، سوپ ذرت و انواع سالادها نظیر سالاد ماهی با ذرت و جهت تهیه ذرت مکزیکی مورد استفاده قرار می گیرد، در بازار بسته به نوع فروش عمده یا خرده، متفاوت است. البته قیمت فروش خرده این محصول را به راحتی و با پرس و جو از مغازه داران و سوپر مارکت ها می توان به دست آورد ولی قیمت فروش عمده ذرت در هر بسته بندی را باید از تولید کنندگان و یا وارد کنندگان عمده این محصول در بازار جویا شد. کنسرو ذرت در بازار های ایران در انواع بسته بندی ها با مارک ها و وزن های متفاوت ارائه می شود که این امر به علت استقبال مصرف کنندگان ایرانی از این تنوع موجود در اوزان می باشد. قیمت این محصول نیز در برند های مختلف متفاوت است، مثلا قیمت کنسرو ذرت ۳ کیلویی در بازار های داخلی از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است. این محصول از گیاه ذرت در کارخانجات تولید کننده و صنایع غذایی تهیه می شود و در بسته بندی ها و برند های مختلف روانه بازار های فروش می شود.کنسرو ذرت شیرین بهروز با کیفیت استاندارد در ایران فرآوری می گردد.

کنسرو ذرت شیرین بهروز | قیمت کنسرو ذرت 3 کیلویی

تولید کنندگان داخلی کنسرو ذرت

تولید کنندگان داخلی کنسرو ذرت

ذرت یکی از غلات پر مصرف در سراسر جهان است که بومی امریکاست و از این قاره به سایر نقاط جهان گسترش یافت. این محصول به شیوه های مختلف در کارخانجات صنایع غذایی مورد فرآوری قرار می گیرد که نوعی از آن به صورت شیرین شده و کنسروی به بازار عرضه می شود. مراحل مختلفی برای تهیه این محصول طی می شود که در نهایت کنسرو ذرت شیرین شده در بسته بندی ها و قوطی هایی با وزن مختلف در بین فروشگاه های مختلف توزیع می شود. تولید کنندگان داخلی کنسرو ذرت این محصول است که لیست قیمت تولیدات خود را همراه با وزن محصول به خریداران ارایه می نماید. قیمت کنسرو ذرت شیرین به عوامل مختلفی مثل رنگ  کنسرو جنس دانه های ذرت و بویی که دارد بستگی دارد شرکت های مختلفی نیز در ایران در زمینه تولید کنسرو ذرت، فعال می باشند .

 این شرکت ها محصول کنسرو ذرت را در بسته بندی هایی با وزن های متفاوت به بازار عرضه می کنند که پر فروش ترین آن ها عبارتند از:

بسته های ۱۰۰ گرمی

بسته های ۲۵۰ گرمی

بسته های ۳۰۰ گرمی

بسته های ۳۵۰ گرمی

بسته های ۴۱۰ گرمی

بسته های ۴۲۰ گرمی

بسته های ۵۰۰ گرمی

بسته های ۱ کیلویی

بسته های ۱٫۵ کیلویی

بسته های ۲ کیلویی

بسته های ۳ کیلویی

بسته های ۵ کیلویی

البته کنسرو های ذرت در وزن های بالا بیشتر در مکان هایی مثل فست فود فروشی ها و مراکز اسنک خریدار دارند که از آن ها برای تهیه خوراک هایی مثل ذرت مکزیکی در حجم بالا استفاده می شود.

تولیدکنندگان جهانی کنسرو ذرت

کشور های زیادی در دنیا در عرصه تولید کنسرو ذرت شیرین فعالیت می کنند که از میان سهم ده گروه از کشور ها در بازار های جهانی از سایر ممالک بیشتر است این کشور ها عبارتند از:

ایالات متحده آمریکا

چین

برزیل

کشور های اتحادیه اروپایی

اوکراین

مکزیک

آرژانتین

هند

کانادا

روسیه

قیمت فروش کنسرو ذرت

یکی از دلایل عدم یکسان بودن قیمت فروش محصول کنسرو ذرت در بازار، عدم نظارت نهاد های مسئول در این زمینه می باشد که موجب می شود تا خریداران، این محصول را به قیمت های مختلفی خریداری نمایند. برای مثال قیمت کنسرو ذرت ۳ کیلویی بنا به مارک و برند شرکت تولیدی آن در بازار متفاوت است. البته دلیل دیگر تفاوت قیمت  را می توان تاریخ تولید آن دانست که با توجه به وضعیت متغیر قیمت ها در بازار، مسلما قیمت  با تاریخ تولید قدیمی تر، نسبت به انواع تولیدی جدیدتر این محصول، پایین تر خواهد بود. با توجه به دلایلی که ذکر شد قیمت ذرت در برند های مختلف بسیار متفاوت است و نظارت درستی در رابطه با این موضوع نیست مثلا قیمت کنسرو ذرت سه کیلویی در کارخانه های مختلف تفاوت فاحشی دارد پس بهتر است برای اطلاع از قیمت برندهای مختلف با خود کارخانجات مربوط به طور مستقیم صحبت نمود از طریق سایت اینترنتی مربوط به این نمایندگی ها ارتباط برقرار کرد قیمت محصولات یک و یک بر روی بسته بندی آن درج شده است. 

خرید محصول کنسرو ذرت

همانگونه که ذکر شد، در بازار های ایرانی استقبال فراوانی از کنسرو ذرت از جانب خریداران وجود دارد. یکی از دلایل این امر، طعم شیرین و مطلوب این محصول است که باعث شده تا بین همه اقشار جامعه بخصوص کودکان محبوب باشد. علت دیگر آن، استفاده از کنسرو ذرت برای تزیین غذا ها و سالاد ها بر سر سفره های ایرانی است که در نزد کدبانوان ایرانی جایگاه خاصی دارد. در مورد سومین دلیل می توان به خواص بسیار خوب ذرت اشاره کرد که حتی در حالت کنسرو شده نیز این خواص حفظ شده و موجب سلامتی هرچه بیشتر مصرف کننده ها می شود.

کنسرو ذرت شیرین بهروز

کنسرو ذرت شیرین بهروز

استفاده از کنسرو ذرت برای تهیه بسیاری از غذا ها و همچنین تزیین صورت می گیرد. از این کنسرو می توان برای تهیه انواع پیتزا، سالاد، سوپ، فینگر فود و همچنین تهیه ذرت مکزیکی استفاده نمود. طرز تهیه این غذا ها و همچنین طرز تهیه ذرت مکزیکی که ذرت از مواد اصلی و تشکیل دهنده آن می باشد قابل جستجو در فروشگاه ها و سایت های اینترنتی است. از این رو با جستجو در شبکه های اینترنتی می توان با موارد مصرف کنسرو ذرت و طرز تهیه آن آشنا شد. مزایای کنسرو ذرت ، ذرت یکی از انواع سبزیجات نشاسته ای می باشد که می توان از آن به عنوان یکی از منابع اصلی تامین غلات کامل استفاده کرد انواع گوناگونی از ذرت وجود دارد که به عنوان ذرت کنسرو شده به دست مصرف کننده می رسد اما در بین این ذرت ها صورت شیرین به علت مطلوبیت و طعم خوبی که دارد بیشتر موارداستفاده قرار می‌گیرد و در اثر دستکاری ژنتیکی به وجود آمده است  ذرت شیرین دارای فیبر بالا پروتئین زیاد توانایی تنظیم قند خون و تنظیم فشار خون حاوی ویتامین آ و ویتامین های گروه ب می باشد. ذرت شیرین باعث جلوگیری از بیماریهای گوارشی و کمک به کارکرد درست روده ها می شود و دارای آهن بسیاری می باشد.

خرید ارزان ترین کنسرو ذرت در کشور

خرید ارزان ترین کنسرو ذرت در کشورقیمت ذرت، قیمت کنسرو ذرت تایلندی، و قیمت ذرت پخته را می توان بر روی بسته بندی های آن مشاهده نمود. همچنین از طریق جستجو در سایت های اینترنتی نیز می توان این کالا و مشخصات آن را مشاهده و در صورت لزوم اقدام به خرید کرد. بنابراین فروشگاه های اینترنتی می توانند به عنوان نوعی مرکز خرید انواع کنسرو ذرت شیرین به قیمت ارزان محسوب شوند. هایپر مارکت ها و سوپر مارکت ها نیز از جمله مراکز عرضه کننده محصول می باشند که به تعداد مورد نیاز این کالا را در اختیار خریداران قرار می دهند.

فروش عمده کنسرو ذرت شیرین بهروز در بازار

فروش عمده کنسرو ذرت شیرین بهروز در بازار

یکی از راه های عرضه انواع کنسرو ذرت شیرین بهروز و کنسرو بهروز، عمده فروشی آن می باشد. از طریق عمده فروشی این کالا به سراسر کشور توزیع شده و فروشگاه های مختلف به فروش آن می پردازند. کارخانجات تولید کننده مواد غذایی با برند های مختلف در بسته بندی هایی با تعداد مشخص این محصول را در بین سوپر مارکت ها و همچنین مراکز تهیه غذا های فست فودی مانند پیتزا و ذرت مکزیکی عرضه می دارند. کنسرو ذرت از طریق سایت مرتبط نیز عرضه کننده این محصول و انواع کنسرو ذرت ایرانی به تعداد مورد نظر کاربران می باشد.

تولید کنندگان برتر کنسرو ذرت در ایران

تولید کنندگان برتر کنسرو ذرت در ایرانبرند بهروز يكي از بهترين برندها مي باشد كه به دليل اين كه داراي ذرتي نرم و شيرين است باعث شده تا فروش کنسرو ذرت بالايي را داشته باشند و طرفداران زيادي به دليل كيفيت بالايي كه دارند جذب اين محصولات شده اند . هم چنين عدم سفت شدن اين برند سبب شده تا افراد بتوانند حتي به كودكان خود هم اين كنسرو را بدهند و آن ها هم بدون دل درد از آن استفاده نمايند .

روش های خریداری کنسرو ذرت شیرین بهروز

روش های خریداری کنسرو ذرت شیرین بهروزبرای خرید کنسرو ذرت شیرین بهروز علاوه برتمامی فروشگاه های پروتئنی و شهروند ها به فروشگاه مستقیم کارخانه مراجعه نموده و براحتی تهیه نمود البته با توزیع مناسب کارخانه بهروز تمامی سوپر مارکت ها و هاپیر مارکت ها نیز تامین شده اند و وب سایت مراکز پخش و وب سایت شرکت بهروز نیز عرضه م دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سفیدگر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09163155938
تلگرام: MDSEF@
واتس اپ: 09163155938
پست الکترونیکی: mdsefidgar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قيمت كنسرو نخود فرنگی | نرخ کنسرو ذرت شیشه ای کوچک

قيمت كنسرو نخود فرنگی بستگی به وزن قوطی یا ظرف محتوی آن دارد. از طرفی نام شرکت و برند تولید کننده نیز عاملی مهم در تعیین قیمت و نرخ این کالا می باشد.  چرا