مرکز فروش انواع کنسرو
خانه / کنسرو لوبیا قارچ / قیمت کنسرو لوبیا با قارچ دلپذیر | قیمت کنسرو لوبیا و قارچ

قیمت کنسرو لوبیا با قارچ دلپذیر | قیمت کنسرو لوبیا و قارچ

کنسرو لوبیا و قارچ با برخورداری از یک طعم عالی و بی نظیر و به صورت کاملاٌ آماده برای تمام مصرف کنندگان عزیز، مهیا گشته است. قیمت این محصول نیز بسیار مناسب بوده و برای شما که غذایی آماده و لذیذ را می خواهید، گزینه بسیار خوبی است.

کنسرو محصولات غذایی، یک بسته غذایی آماده محسوب می شود که در بسته بندی های مخصوص برای عموم مشتریان عزیز و در تمام طعم ها و اقلام خوراکی از سوی تولید کنندگان، آماده گشته است. غذا های کنسرو شده، همیشه از محبوبیت بالایی در بین مصرف کنندگان مواد غذایی برخوردار بوده اند، زیرا از محتویاتی خوش طعم و رنگ برخوردار می باشند.
نکته ای که در اینجا باید ذکر کرد این است که بهترین روش مصرف کنسرو این گونه است که قبل از مصرف به مدت بیست دقیقه  جوشانده شده و سپس میل گردد.

در فروشگاه های عرضه محصولات غذایی، محصولات کنسروی بسیاری نظیر کنسرو لوبیا و قارچ و نمونه های دیگر را می توان یافت و تهیه نمود.

قیمت کنسرو لوبیا با قارچ دلپذیر با توجه به وزن آن متفاوت است، قیمت کنسرو لوبیا با قارچ در وزن بالا به صرفه تر است.

قیمت کنسرو لوبیا با قارچ دلپذیر | قیمت کنسرو لوبیا و قارچ

قیمت کنسرو لوبیا با قارچ دلپذیر

قیمت کنسرو لوبیا با قارچ دلپذیرقیمت کنسرو لوبیا با قارچ با توجه به کیفیت و وزن آن متفاوت است. البته برای قیمت گذاری محصولات غذایی چارچوب تعریف شده ای وجود دارد که تمام شرکت ها باید از آن تبعیت کنند ولی بعضی شرکت ها برای قیمت گذاری استراتژی خاص خود را دارند.

قیمت های اکثر برند های معروف در بازار با توجه به وزن آنها تقریبا یکسان است ولی کیفیت در قیمت کنسرو ها نقش به سزایی را ایفا خواهد کرد.

قیمت کنسرو لوبیا دلپذیر با توجه به کیفیت آن در وزن ۴۲۰ گرمی از ۶۲۰۰ هزار تومان تا ۹۹۰۰ هزار تومان متفاوت است همچنین قیمت کنسرو های دیگر دلپذیر در وزن های مختلف و طعم های متفاوت متغییر است و حتی نوسانات بازار و قیمت ارز نیز تاثیر بسزایی در افزایش قیمت کنسرو های دلپذیر ائم از کنسرو لوبیا دلپذیر و لوبیا با قارج دلپذیر دارد.

با مراجعه به سایت های معتبر و مجاز این شرکت می توان به صورت انلاین قیمت های کنسروهای متنوع را مشاهده کرد و در صورت انتخاب به صورت فوری محصول مورد نظر را خریداری کرد  و تحویل گرفت.

همچنین با مراجعه به مراکز و نمایندگی های شرکت دلپذیر در سر تا سر کشور می توان قیمت ها را مشاهده و خریداری کرد البته در برخی از این نمایندگی ها خرید محصولات درب نمایندگی قابل انجام است .

فروش عمده کنسرو لوبیا دلپذیر در سراسر کشور

فروش عمده کنسرو لوبیا دلپذیر در سراسر کشورفروش عمده کنسرو لوبیا دلپذیر توسط شرکت های پخش و نمایندگی های شرکت دلپذیر در تمام شهر های کشور انجام می شود و با مراجعه به آنها می توانید از تنوع محصولات و قیمت ها مطلع شوید.

 با خرید به صورت عمده از نمایندگی های  فروش عمده کنسرو لوبیا دلپذیر می توانید خریدی به صرفه داشته باشید.

البته سایت های آنلاین فروش مواد غذایی هم کنسرو لوبیا دلپذیر را به قیمت عمده به فروش می گذارند و با کمی جستجو در آن می توان لیستی از قیمت کنسرو ها و تنوع محصولات آن را به دست آورد.

محصولات دلپذیر با وجود چند سال سابقه و به دلیل شناخت خریداران به این برند دارای فروش بسزایی از محصولات خود است یکی از این محصولات کنسروهای دلپذیر است .

فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ نیز از محصولات دلپذیر به خصوص کنسرو های دلپذیر ائم از لوبیا و… به صورت عمده خریداری کرده و حتی محصول را با تخفیف چند درصدی در فروشگاه های خود عرضه می کنند.

بهترین تولید کنندگان کنسرو لوبیا با قارچ در ایران

بهترین تولید کنندگان کنسرو لوبیا با قارچ در ایرانبا توجه به اینکه کنسرو لوبیا با قارچ یکی از غذاهای آماده محبوب ایرانیان است، فروش خوب و چشمگیری دارد و تولیدکنندگان مواد غذایی بسیاری در کشور آن را تولید و به بازار عرضه می کنند و به فروش می رسانند.

از یکی از این تولیدکنندگان می توان به کارخانه دلپذیر اشاره کرد که یکی از تولیدکنندگان برتر ایران می باشد و سالانه مقدار زیادی محصول را تولید و به بازار عرضه می کنند.

همچنین می توان به کارخانه دکتر کرمانی تولید کننده کنسرو های متنوع نیز اشاره کرد . کالری خوراک لوبیا چیتی دکتر کرمانی  نسبت به کنسرو های خوراک لوبیا چیتی دیگر برند ها بیشتر بوده و دارای نشان برتر بهترین کنسرو پر کالری است.

کارخانه های فروش کنسرو های متنوع و یا کنسرو لوبیا با قارچ  فقط به این دو برند محدود نمیشود کارخانه های زیادی در فروش محصولات کنسروی سهم زیادی را سهیم هستند ک فقط به نمونه ای از آن ها و برترین تولید کنندگان آن  ها  اشاره شد.

نحوه استفاه از کنسرو لوبیا با قارچ دلپذیر

نحوه استفاه از کنسرو لوبیا با قارچ دلپذیرنحوه استفاده کنسرو لوبیا به این صورت است که کنسرو لوبیا  را قبل از مصرف به مدت بیست دقیقه در آب جوشانده و سپس مصرف کنیم .

دلیل جوشاندن کنسرو مواد غذایی این است که به علت احتمال فعالیت تولید کننده سم بوتولیسم است. مسمویت بوتولیسم نوعی بیمارس عفونی عصبی _ عضلانی است که منجر به فلج شدن تقریبا کل بدن می شود.

کلستردیون بوتولنیوم باکتری است که در صورت رعایت نکردن اصول بهداشتی در کنسرک کردن مواد غذایی می تواند وارد کنسرو شود و اگر در شرایط مساعد قرار گیرد سم بوتولیسم تولید می کند. این همات سمی است که یک گرم آن قادر به کشتن ده میلیون انسان است. این باکتری  در مقابل حرارت نمی تواند دوام بیاورد و برای نابودی این باکتری باید بیست دقیقه کنسرو لوبیا جوشانده شود و دلیل جوشاندن این کنسرو از بین بردن این سم خطرناک است.

موارد دیگری علاوه بر جوشاندن  در نحوه استفاده کنسرو لوبیا با قارچ اهمیت دارد مانند:

  1. قوطی کنسرو را برای گرم کردم به طور مستقیم روی شعله نگذاریم  چون در اثر شعله مستقیم لحیم جداره قوطی ذوب و ذرات فلز وارد ماده غذایی می شود
  2. پس از باز کردن درب قوطی محتویات آن را در ظرف دیگر بریزیم زیرا مواد غذایی در مجاورت اکسیژن هوا با جدار داخلی قوطی واکنش می دهد.
  3. بهترین زمان برای مصرف ۲ سال پس از تاریخ تولید است
  4. قوطی زنگ زده را مصرف نکنید چون احتمال سوراخ شدن دیواره و فساد مواد داخل کنسرو وجود دارد.

طرز تهیه کنسرو لوبیا طی مراحلی از قبیل روش های متعددی برای پردازش و تولید کنسرو لوبیا وجود دارد. مراحل کنسرو نمودن و پیش حرارت محصولات مانند لوبیای منجمد و اکسترود شده ، آرد و پروتئین کنسانتره وجود دارد.

فواید استفاه کردن از کنسرو لوبیا با قارچ برای بدن

فواید استفاه کردن از کنسرو لوبیا با قارچ برای بدنفواید استفاده کردن از کنسرو با توجه به کالری یک قوطی کنسرو لوبیا و یا انواع دیگ مانند کالری سالاد لوبیا چیتی با قارچ بسیار زیاد است ک به نمونه ای از این فواید اشاره می شود:

  1. سلامت دستگاه گوارش : همه ی لوبیاهای خشک منبع خوبی از فیبر رژیمی هستند. این مورد درباره ی کنسرو لوبیا هم صادق است. لوبیا ها منبع غنی فیبر نامحلول هستند که به طور عمده در پوستشان یافت می شود. فیبر های نامحلول به سلامت  دستگاه گوارش و تنظیم عملکرد روده ها کمک می کند.
  2. ضد سرطان : لوبیا سرشار از منگنز است که به همین خاطر است که کنسرو لوبیا ماننو یک انتی اکسیدان دفاعی عمل می کند. این مسئله به کاهش رادیکال های آزاد در میتوکندری در سطح سلولی کمک می کند.
  3. سلامت قلب و عروق : کنسرو لوبیا قرمز از راه های مختلفی موجب سلامت قلب و عروق می شود. چرا که هم کم چرب است هم بدون کلسترول و هم این که یک منبع پروتئن گیاهی با کیفیت بالاست به طوری که در هر نصف فنجان لوبیا حدود هشت گرم پروتئین وجود دارد.
  4. کالری حبوبات برای لاغری و تناسب اندام :  حبوباتی به مانند لوبیا سرشار از فییر پروتیئن و کربوهیدرات های پیچیده است که سطح قند خون را تثبیت می کنند.سطح ثابت قند خون به آزاد کردن انسولین کمتری توسط پانکراس کمک می کندو  این موضوع ذخیره چربی را در بدنتان کنترل کرده و باعث تناسب اندام می شود.
  5. غذای مهم جنین و کودکان: مقادیر بالای فولات موجود در کنسرک لوبیا احتمال نقص لوله عصبی جنین در دوران بارداری را کاهش می دهد و همچنین مقادیر بالای فیبر موجود در کنسرو لوبیا با قارچ خطر ابتلا به یبوست در زنان باردار را کاهش می دهد. آهن و فولات موجود در کنسرو لوبیا با قارچ برای درمان کم خونی در دودان بارداری ضروری است.
  6. و……
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سفیدگر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09163155938
تلگرام: MDSEF@
واتس اپ: 09163155938
پست الکترونیکی: mdsefidgar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کنسرو لوبیا و قارچ | انواع کنسرو لوبیا با قارچ ارزان

کنسرو لوبیا با قارچ در انواع قوطی هائی با وزن مختلف تولید می شود. قیمت کنسرو لوبیا و قارچ بر اساس وزن آنها تعیین می شود. برای تولید انواع کنسرو ماشین آلات و دست