مرکز فروش انواع کنسرو
خانه / کنسرو ذرت / قیمت کنسرو ذرت و نخود فرنگی | بازار فروش کنسرو ذرت خشک

قیمت کنسرو ذرت و نخود فرنگی | بازار فروش کنسرو ذرت خشک

کنسرو ذرت خشک در بازار فروش از حجم تقاضای مورد قبول و خوبی بهره مند می باشد. با تهیه و خرید این محصول که به صورت آماده موجود می باشد، می توان به تزیین غذا و خوش رنگ و طعم نمودن آن بسیار کمک کرد.

مواد غذایی کنسرو شده برای افرادی که دارای مشغله های فراوان می باشند و گاهاٌ فرصت درست کردن غذا را ندارند، یک گزینه ایده آل به نظر می رسد. که هزینه خرید و تهیه آن بسیار کم تر از سفارش غذا از رستوران و آشپز خانه های بیرون بر، می باشد. این کنسرو ها را می توان در این ویژگی ها تعریف نمود:

  1. یک غذای بی دردسر محسوب می شوند
  2. از قابلیت نگهداری طولانی در فریزر برخوردار می باشند
  3. هر زمان که نیاز باشد، می توان آن ها را مورد مصرف قرار داد
  4. در نتیجه به کمک کنسرو های آماده می توان از دنگ و فنگ آشپزی در حین خستگی در امان ماند

پس تهیه انواع کنسرو های خوراکی فرصت خوبی است برای داشتن یک غذای سریع و فوری. اما قیمت کنسرو ذرت و نخود فرنگی بر اساس چه فاکتورهایی مشخص می شود؟

قیمت کنسرو ذرت و نخود فرنگی | بازار فروش کنسرو ذرت خشک

قیمت کنسرو ذرت و نخود فرنگی

قیمت کنسرو ذرت و نخود فرنگیقیمت نخود فرنگی بر اساس کیفیت و حجم محصول و همچنین روش فرآوری آن متفاوت است. در بازار تولید کنندگان مختلفی هستند که انواع اقسام کنسروها را تولید کرده و به فروش می رسانند. در این میان آنچه که حائز اهمیت است، بررسی قیمت های مختلف بازار است تا دوستان به درک روشنی از عمده قیمت های این محصولات پرکاربرد دست یابند؛

 قیمت کنسرو ذرت شیرین نیز از همین شرایط پیروی می کند. شما عزیزان می توانید با جستجوی اطلاعات در اینترنت و مقایسه قیمت ها با هم، متناسب با میزان هزینه ای که می توانید تامین کنید، بهترین انتخاب را داشته باشید.

اطلاع از قیمت کنسرو نخود فرنگی دلپذیر به روش های متنوعی قابل انجام است. یکی از این روش ها، مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و مجازی است. بطور معمول این کنسروها حدود 

 4±۴۲۰  گرم وزن دارند و از ترکیبات مختلفی نظیر آب، نمک، نخودفرنگی و افزودنی های مجاز تولید می شوند. گفتنی است برند دلپذیر محصولات خود را با توجه به استانداردهای روز دنیا و مرغوب ترین مواد اولیه تولید کرده و در بهترین شرایط به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. هدف چنین است که با ارتقای کیفیت محصولات و رضایت مندی مصرف کنندگان نام خود را در بازارهای مختلف جهانی و داخلی ارتقا بخشد.

فروش عمده کنسرو ذرت و نخود فرنگی در کشور

فروش عمده کنسرو ذرت و نخود فرنگی در کشوردر کشور نمایندگی های مختلفی در حال فروش عمده کنسرو ذرت و نخودفرنگی هستند. همچنین کنسرو ذرت در کارخانه های داخلی به صورت عمده و گسترده تولید می شود. شایان ذکر است که کنسرو ذرت یکی از پراستفاده ترین کنسروها در ایران می باشد. شما می توانید این کنسرو را به عنوان میان وعده مصرف کنید. همچنین فست فودی ها برای تهیه ذرت مکزیکی از چنین کنسروهایی استفاده می کنند. مصارف زیاد کنسرو ذرت در کشور سبب شده تا فروش عمده این محصول با استقبال خریداران و متقاضیان مواجه شود. کنسرو ذرت بزرگ به طور معمول، دارای وزن ۳ کیلوگرمی می باشد.

کنسرو نخودفرنگی نیز از این قاعده مستثناء نیست. نخودفرنگی از محصولات پرکاربرد غذایی است که محبوبیت خاصی در بین خانم ها دارد.

فروش عمده کنسرو نخود فرنگی، به روش های مختلفی انجام می پذیرد. خرید کنسرو بصورت عمده، می تواند قیمت پرداختی محصول را تا حد زیادی، کاهش دهد که این موضوع به نفع خریداران می باشد. در صورتی که شما مایل به این روش خرید می باشید، می بایست در وهله اول بهترین عمده فروش ها را در بازار بیابید. بسیاری از فروشنده ها، انواع کنسروهای ذرت و همچنین نخود فرنگی را به صورت کاملا وکیوم شده و استریلیزه شده تولید و تهیه می کنند که چنین بسته بندی ای، به شما کمک می کند تا با خیال راحت محصولات خود را ، باربری و بسته بندی کرده، در زمان مناسب به بازار عرضه کنید؛ بدون آنکه نگران زمان تحویل آن به مشتریان جزئی و خرده فروشان باشید. 

خرید ارزان ترین کنسرو ذرت در بازار داخل

خرید ارزان ترین کنسرو ذرت در بازار داخلفروش  هنگام خرید کنسرو ذرت در بازار داخل به موارد مختلفی توجه کرد؛ نظیر پروانه ساخت، تاریخ تولید و انقضای معتبر. در صورتی که کنسرو زنگ زده، تغییر شکل داده و یا صدمه دیده باشد، یا نشتی داشته باشد، نباید آن را خرید. خرید ارزان و با کیفیت محصول تنها در صورتی قابل انجام است که شما از نمایندگی های معتبر و فروشگاه های اینترنتی آن را تهیه کرده باشید. تولیدکنندگان امروزه، سعی دارند تا با کاهش هزینه های تولید محصول، و همچنین افزایش کیفیت آن، کنسروها را با قیمت های ارزان تری در اختیار مشتری قرار دهند تا اقشار مختلف جامعه قادر به تهیه محصول مورد نیاز خود باشند. 

خرید ارزان ترین کنسرو، از طریق خرید کالا به صورت عمده انجام می گیرد که چنین روشی باعث کاهش قیمت محصول و رضایت مصرف کننده می شود.

برترین تولید کنندگان کنسرو ذرت و نخود فرنگی در ایران

برترین تولید کنندگان کنسرو ذرت و نخود فرنگی در ایرانشرکت های تولید کننده کنسرو ذرت و نخود فرنگی در کشور ، تلاش دارند تا با استفاده از مواد درجه اول و با کیفیت، ( ترجیحا بدون افزودنی های مصنوعی) بهترین محصول را تولید کنند. نکات فوق در طرز تهیه کنسرو نخود فرنگی و همچنین کنسرو نخود آبگوشتی،  نیز قابل مشاهده است بگونه ای که تنوع کنسروهای تولید شده توسط این شرکت ها و کارخانه های کنسروسازی بسیار زیاد است. شما دوستان می توانید به نمایندگی های فروش محصولات غذایی مراجعه کنید. این نمایندگی ها بطور عمده در شهرهای مختلف وجود دارند و محصولاتی با ظرفیت کربوهیدرات، چربی، فیبر، پروتئین، پتاسیم، و … که همگی مورد بدن می باشند را تولید می کنند.

از مهمترین و برترین تولیدکنندگان این صنعت می توان به برند دلپذیر اشاره کرد. کارخانه دلپذیر با عنایت به تجربه طولانی مدت خود، و استفاده از کادر مجرب مبادرت به تولید کنسروهای مختلف پرداخته که با استقبال بازار نیز رو به رو شده است.

نحوه استفاده از کنسرو ذرت و نخود فرنگی

نحوه استفاده از کنسرو ذرت و نخود فرنگی نحوه استفاده از کنسرو ذرت و نخودفرنگی موضوع مهمی است که نباید مغفول واقع شود. گفته می شود که نحوه مصرف کنسرو، از طرف کارخانه روی آن درج شده است؛ در نتیجه بهتر است شما قبل از مصرف هرگونه کنسروی، اطلاعات مندرج بر آن را خوانده و طبق همان شیوه عمل کنید.

بطور معمول، یکی از بهترین راهها برای استفاده کنسرو ، جوشاندن است، مثلا جوشاندن کنسرو نخود فرنگی -با وجود اینکه بسیاری این کنسرو را نمی جوشانند- همواره از سوی کارشناسان توصیه شده و مورد تاکید قرار گرفته است؛ چنین روشی برای استفاده از کنسرو ذرت نیز توصیه می شود. همچنین گفته می شود که کنسروها را روی حرارت مستقیم شعله نباید قرار داد؛ چرا که این کار موجب می شود تا مواد داخل کنسرو در اثر حرارت آسیب ببیند. گاهی اوقات افراد، تمام کنسروها را با هم می جوشانند و سپس در یخچال قرار می دهند. با این وجود باز هم ممکن است در این کنسروها سم تولید شود، در نتیجه حتما باید در هنگام مصرف آنها را مجددا بجوشانیم. 

کنسرو ذرت را می توان در غذاهایی مانند سوپ، خورشت مرغ، سالاد،پاستا، ماکارونی، پیتزا، انواع کوکوها و … استفاده کرد؛ چه آنکه وجود ذرت در این غذاها هم به خوشمزه تر شدن آنها کمک کرده و هم نیازهای مختلف بدن شما به پروتئین گیاهی را برطرف می سازد. همچنین می توانید این ماده مغذی را با انواع ساندویچ ها نیز مصرف کنید. از طرف دیگر یکی از روش های محبوب استفاده از ذرت، بلال کردن آن می باشد. در این روش با استفاده از گاز در آشپزخانه، ذرت ها را بلال کرده و سپس مورد استفاده قرار دهید.

همچنین می توان گفت، که  نخودفرنگی، در انواع و اقسام غذاهای مختلفی قابل استفاده است، برای نمونه می توانیم اشاره ای داشته باشیم به انواع و اقسام پلوها، سالادها، سوپ ها، پوره، ماکارونی، پاستا و … . شما دوستان می توانید مطابق دستور پخت و سرو این غذاها، که در مجلات، کتابها و سایت های مختلفی ارائه می شود، نخود فرنگی را بپزید، یا اینکه بدون هیچ فعل و انفعال خاصی آن را مستقیما به غذا اضافه کنید. همچنین می توانید نخودفرنگی ها له کرده و سپس مطابق نظر و سلیقه خود برای تزیین مختلف غذا استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سفیدگر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09163155938
تلگرام: MDSEF@
واتس اپ: 09163155938
پست الکترونیکی: mdsefidgar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کنسرو ذرت | مرکز خرید کنسرو ذرت خارجی

کنسرو ذرت خارجی که در برند های گوناگونی در هر یک از مراکز خرید یافت می شود از بهترین محصولات کنسرو می باشد. زیرا از قابلیت کاربرد در انواع غذا ها برخودار بوده و