مرکز فروش انواع کنسرو
خانه / کنسرو ذرت / قيمت كنسرو نخود فرنگی | نرخ کنسرو ذرت شیشه ای کوچک

قيمت كنسرو نخود فرنگی | نرخ کنسرو ذرت شیشه ای کوچک

قيمت كنسرو نخود فرنگی بستگی به وزن قوطی یا ظرف محتوی آن دارد. از طرفی نام شرکت و برند تولید کننده نیز عاملی مهم در تعیین قیمت و نرخ این کالا می باشد.  چرا در حال حاضر بسته بندی شیشه ای برای بیشتر کنسرو ها انتخاب شده است؟ به نظر شما چرا نرخ انواع کنسرو های ذرت کوچک و بزرگ با هم متفاوت است؟ کنسرو ذرت شیشه ای در حال حاضر یکی از جدیدترین بسته بندی های کنسرو می باشد که توسط برند های معتبر و معروف به فروش می رسد. شاید شما هم با شنیدن نام کنسرو تنها ذهنیتی که داشته باشید، قوطی های حلبی باشد که از ماده غذایی پر شده است؛ اما توجه داشته باشید امروزه این قوطی های حلبی جای خود را به شیشه های در سایز های متفاوتی داده که افراد می ‌توانند بنا به نیاز خود نوعی از آن را خریداری نمایند. با این حال در ادامه به ویژگی ‌های این نوع بسته بندی نسبت به بسته بندی قوطی خواهیم پرداخت.قيمت كنسرو نخود فرنگی | نرخ کنسرو ذرت شیشه ای کوچک

مزایای بسته بندی شیشه ای کنسرو ذرت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی مشاهده می ‌شود که در بسیاری از زمینه ها پیشرفت های چشمگیری حاصل شده است، که تولید انواع کنسرو ها یکی از مهمترین این موارد می باشد. با توجه به گسترش روز افزون خرید و فروش انواع کنسرو از جمله کنسرو ذرت مشاهده می ‌شود که شرکت های تولیدی اقدام به ارائه انواع کنسرو با ظرف شیشه ای نموده اند.  مهمترین مزایای این نوع بسته بندی شامل موارد زیر می شود:

 • بازیافت آسان
 • صرفه جویی در مقدار زیادی از مواد خام
 • کاهش انتشار co۲
 • حفظ بهتر مواد غذایی
 • ساخته شده از مواد خام غیر سمی
 • تولید در اندازه های متفاوت
 • امکان بسته بندی انواع کنسرو در آن

ضمن این که این کنسرو ها پس از تمام شدن، شیشه و ظرف آنها قابل مصرف برای جای دادن مواد مختلف می باشد که خانم های ایرانی تبحر خوبی در این زمینه دارند و این ظروف را دور نمی اندازند.

موارد مصرف کنسرو ذرت

با توجه به آنچه بیان شد به طور حتم در می یابیم که خرید کنسرو با ظرف شیشه ای می تواند بسیار مناسب تر از دیگر انواع بسته‌ بندی محصول باشد. حال با این وجود شاید سوالی که برای شما هم پیش بیاد این است که مهمترین موارد مصرف کنسرو ذرت چیست؟ و چرا در حال حاضر این کنسرو بسیار محبوب می باشد؟
توجه داشته باشید به دلیل اینکه نگهداری از کنسرو ذرت در برابر ماده غذایی تازه آن، بسیار آسان تر است افراد زیادی به جای خرید خود ذرت، کنسرو آن را تهیه می‌کنند. از جمله مهمترین موارد مصرف این کنسرو عبارت است از:

 • تهیه انواع سالاد مانند سالاد اولویه
 • قابل مصرف به صورت مستقیم
 • تهیه پیتزا
 • تهیه سوپ ها
 • تهیه ذرت مکزیکی
 • تهیه انواع پیش غذا و فینگر فود

ذرت یکی از مواد غذایی سرشار از ویتامین و مواد مفید است که مصرف آن به صورت تنهایی یا به شکل ترکیبات غذایی بسیار مفید می باشد. 

خرید انواع کنسرو ذرت

همانطور که گفته شد یکی از مهمترین مزایای کنسرو ذرت انواع مختلف این محصول می باشد که این امر موجب شده است افراد بتوانند با توجه به نیاز خود نوعی از آن را خریداری کنند، به طوری که در حال حاضر برند های معروف با تولید انواع کنسرو ذرت کوچک و بزرگ سعی کرده اند نیاز تمامی مشتریان را جوابگو باشند. در این بین توجه داشته باشید اگر قصد خرید با کیفیت ترین نوع این کنسرو را دارید می‌توانید از برندهای مشهور که شامل موارد زیر می شود اقدام به خرید کنسرو ذرت کنید. در حال حاضر شرکت ها و کارخانجات زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند که برخی در این زمینه به موفقیت های چشمگیری از جهت کیفیت تولید دست یافته اند. با مراجعه به فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی یا سوپر مارکت ها می توان اقدام به خرید و مشاهده محصولات مختلف کنسرو شده نمود. خرید اینترنتی نیز راهی دیگر برای کسانی است که تمایل به خرید به این شیوه دارند. در این مدل خرید اطللاعات مختلفی به کاربران ارائه می شود که می تواند مطالعه آنها مفید واقع شود.

قیمت فروش کنسرو ذرت شیشه ای

یکی از مواردی که افراد در هنگام خرید کنسرو ذرت به آن توجه می کنند، نرخ فروش این محصول است. توجه داشته باشید با وجود کوچک و بزرگ بودن این نوع کنسرو معمولاً تفاوتی در قیمت آن وجود دارد؛ از طرفی اگر از برند های مشهور اقدام به خرید این محصول کنید بطور حتم خواهید توانست محصول با کیفیت تهیه کرده در حالی که شاید قیمت آن اندکی نسبت به محصولات غیر برند بالاتر باشد. همچنین لازم است بدانید که اگر اقدام به خرید عمده کنسرو ذرت کنید می توانید از تخفیف های ویژه ای بهره ببرید. به طور کلی مهمترین فاکتور های تعیین کننده نرخ این محصول عبارت است از:

 • شرکت و برند تولید کننده
 • وزن محصول
 • نوع محصول 
 • کیفیت و تازگی 
 • دارا بودن نشان استاندارد
 • میزان عرضه و تقاضا

قيمت كنسرو نخود فرنگی

قيمت كنسرو نخود فرنگیهمان طور که ذکر شد کنسرو ها یکی از انواع غذا های آماده می باشند که محتوی مواد غذایی مختلف مانند انواع سبزیجات و یا غذا می باشند. نخود فرنگی یکی از انواع سبزیجاتی است که از آن کنسرو تهیه می شود. این محصول توسط کارخانجات مختلفی در حال حاضر تولید و روانه بازار های فروش می شود. دلپذیر یکی از این نام هاست که قیمت کنسرو نخود فرنگی دلپذیر و سایر اطلاعات مربوط به آن بر روی بسته بندی این ظروف ثبت می شود. علاوه بر قیمت اطلاعات مرتبط با نام شرکت تولید کننده و همچنین تاریخ تولید و انقضاء نیز بر روی بسته درج می شود. ضمن این که نرخ خرید نخود فرنگی نیز در تعیین قیمت نهایی این محصول نقش دارد.

عرضه کنسرو نخود فرنگی در بسته بندی جدید

عرضه کنسرو نخود فرنگی در بسته بندی جدیدتولید کنندگان مواد غذایی آماده مانند انواع کنسرو ها همواره به دنبال استفاده از شیوه های جدید در تولید می باشند. از این رو طراحی و ساخت بسته بندی های جدید به همین منظور مطابق نیاز روز صورت می گیرد. کنسرو نخود فرنگی با بسته بندی جدید که ممکن است ظروف شیشه ای باشد در اندازه های مختلف به بازار عرضه می شود. نکته مهم مدت زمان جوشاندن کنسرو نخود فرنگی است که از اهمیت خاصی برخوردار است. این زمان معمولا بر روی بسته بندی این ظروف قابل مشاهده است.

عمده فروشی کنسرو نخود فرنگی در کشور

عمده فروشی کنسرو نخود فرنگی در کشورکنسرو نخود فرنگی یا سایر محصولات پس از تولید در کارخانجات مربوطه به صورت عمده به تامین کنندگان و واحد های پخش و توزیع به فروش می رسد. از این رو تامین کنندگان از طریق ارتباط با عمده فروشان کار پخش این کنسرو یا سایر انواع کنسرو ها مانند کنسرو نخود آبگوشتی را به سراسر کشور و فروشگاه های مختلف توزیع می نمایند. به طور مسلم به دلیل حجم بالای خرید به این شیوه قیمت ارزان تر و مناسب تر از خرده فروشی ارائه می شود.

مزایای استفاده از کنسرو نخود فرنگی

مزایای استفاده از کنسرو نخود فرنگی زندگی پر مشغله امروزه لزوم استفاده از انواع غذا های آماده مانند غذا های کنسروی را اجتناب ناپذیر نموده است. کنسرو نخود فرنگی و کنسرو نخود آبگوشتی دو نمونه از این محصولات آماده هستند که استفاده از آنها در حداقل زمان ممکن می تواند نیاز به نخود را برای تهیه مواد غذایی مختلف مانند انواع سالاد یا آبگوشت برطرف نماید. بنابراین مهمترین مزیت استفاده از این اجناس، صرفه جویی در وقت و زمان می باشد.

طریقه استفاه از کنسرو نخود فرنگی

طریقه استفاه از کنسرو نخود فرنگیطرز تهیه کنسرو نخود فرنگی و مدت زمان جوشاندن آن و همچنین قیمت نخود فرنگی از جمله برخی مواردی است که بر روی بسته بندی های محتوی این مواد درج می شود. برای مصرف این کنسرو ها لازم است تا حداقل به مدت بیست دقیقه در آب جوشانده شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد. عدم رعایت این نکات می تواند موجب ایجاد مسمومیت های غذایی شدید شود. بنابراین اطلاعات درج شده بر روی این بسته بندی ها و تاریخ تولید و انقضاء دو عامل مهمی است که در هنگام خرید لازم است مورد توجه قرار گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سفیدگر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09163155938
تلگرام: MDSEF@
واتس اپ: 09163155938
پست الکترونیکی: mdsefidgar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کنسرو ذرت | مرکز خرید کنسرو ذرت خارجی

کنسرو ذرت خارجی که در برند های گوناگونی در هر یک از مراکز خرید یافت می شود از بهترین محصولات کنسرو می باشد. زیرا از قابلیت کاربرد در انواع غذا ها برخودار بوده و